O nás
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

O nás

Jsme tým, který baví jeho práce.

Naše vize je mít spokojené klienty, pro ně dělat cokoli, co umíme, co je v našich silách, a to s maximální odborností. Netoužíme po tom být největší, ale klademe důraz na naši odbornost, spolehlivost a ochotu. Pomáháme našim klientům jak s běžnou operativou a běžnými záležitostmi, které jsou samozřejmostí, tak nečekanými úkoly, které jsou pro nás výzvou. A jelikož nás naše práce baví, tak i výzvy k řešení nečekaných úkolů jsou pro nás příležitostí, jak můžeme našim klientům svým pozitivním přístupem ukázat, že se na nás mohou vždy spolehnout a jsme pro ně i v nelehkých situacích významnou oporou a přínosem.

Jak jsme již psali, tak naše práce nás baví, i díky tomu nezůstáváme na místě neustále se učíme, zdokonalujeme a díky tomu rozšiřujeme portfolio našich služeb, a proto oproti konkurenci naše činnost významně přesahuje běžnou představu o „facility managementu“. Neděláme pouze údržbu budov, revize a servis TZB a s tím spojené služby jako úklid, ostraha či recepce. Nad rámec těchto „běžných“ služeb se významně specializujeme na oblast energetiky a tepelného hospodářství, jak je možné se detailněji podívat v jejich jednotlivých sekcích, a to vše s maximálně osobním přístupem všech členů našeho týmu.

To vše proto, že co děláme, to pro nás není jen práce či zaměstnání…

David Kučera – majitel

Kontaktujte nás a nechte si poradit od profesionálů